Freemium kiiremini kasvavad veebisaidid Domain Rating'u järgi — oktoober 2026

Avasta veebisaidid, mis kasvatavad SEO autoriteeti kõige kiiremini. Uuri Freemium veebisaite, mis on järjestatud domeeni reitingu kasvu järgi.

Edetabeli veebisaidid
15
Maksimaalne Domain Ratingu kasv
+57
Kõrgeim Domain Rating
77
Installige laiendus, et kuvada rohkem veebisaite

Viimased kuud hoiavad enamikku veebisaitidest anonüümsete külastajate jaoks lukus. Installige brauserilaiendus, et kuvada kuni 20 veebisaiti.

Rohkem avamiseks

Freemium kiiremini kasvavad veebisaidid Domain Rating'u järgi — oktoober 2026

Veebisaidid järjestatud kuuajalise Domain Rating'u kasvu järgi.

Koht
Veebisait
1
yaps.ai
Yaps - Võimas tehisintellekt, mis jääb teie seadmesse
3921+1839002024-03-03
2
imagetoimage.tech
Tasuta tehisintellekti pildigeneraator pildist
4633+1346002025-09-15
3
menuforma.com
QR-menüü, kohaletoimetamine ja veebitellimine | MenuForma
5241+1152002026-05-07
4
omniflash.net
Google Omni Flash – Tasuta AI-videogeneraator veebis
3221+1132002026-05-19
5
sonilo.com
Sonilo: tehisintellekti muusika ja heliefektid teie videotele
5242+1052012019-10-29
6Rohkem avamiseks4233+94202017-10-05
7Rohkem avamiseks134+91302022-08-16
8Rohkem avamiseks91+89002026-07-17
9Rohkem avamiseks2517+82502006-08-18
10Rohkem avamiseks2922+72902024-10-31
11Rohkem avamiseks2518+725002025-09-21
12Rohkem avamiseks5348+553002026-01-30
13Rohkem avamiseks3732+537002026-03-26
14Rohkem avamiseks2722+527002026-04-05
15Rohkem avamiseks95+49002025-11-25
Kokku: 15, Näidatakse: 15
Edetabeli märkused
Juurdepääsutasemed
1

Laiendus puudub: näitab 5 täielikku domeeni. Teised read paluvad kasutajatel laiendus installida.

2

Laienduse kasutaja: näitab 20 täielikku domeeni. Teised read paluvad kasutajatel uuendada VIP-iks.

3

VIP-kasutaja: avab täieliku edetabeli, täpsed mõõdikud, ekspordiaruanded ja üksikasjaliku juurdepääsu.

Lukustatud andmed
A

Lukustatud read tagastavad ainult järgu ja nähtavad mõõdikud. Tegelikke domeene, linke ja kirjeldusi ei tagastata.

B

Nähtavad tasuta domeenid on fikseeritud loa alusel iga kuu, mitte ei laiene sorteerimise või arhiivi vahetamise kaudu.

C

VIP-kasutajad ei vaja brauserilaiendust ja saavad otse liikmetaseme juurdepääsu.

Seotud saidi signaalid
AdSense'i saidid

Hinnanguline sihtsaidi ads.txt-s olevate väljaandja ID-de põhjal, et tuua esile teisi saite, mis võivad jagada sama omanikku. Pole reaalajas; ainult viitamiseks.

Google Adsi saidid

Hinnanguline Google Adsi läbipaistvuse andmete põhjal, sobitades viimase aasta jooksul sama reklaamija poolt reklaamitud saite. Ainult viitamiseks.