Mängud kiiremini kasvavad veebisaidid Domain Rating'u järgi — oktoober 2026

Avasta veebisaidid, mis kasvatavad SEO autoriteeti kõige kiiremini. Uuri Mängud veebisaite, mis on järjestatud domeeni reitingu kasvu järgi.

Edetabeli veebisaidid
19
Maksimaalne Domain Ratingu kasv
+57
Kõrgeim Domain Rating
77
Installige laiendus, et kuvada rohkem veebisaite

Viimased kuud hoiavad enamikku veebisaitidest anonüümsete külastajate jaoks lukus. Installige brauserilaiendus, et kuvada kuni 20 veebisaiti.

Rohkem avamiseks

Mängud kiiremini kasvavad veebisaidid Domain Rating'u järgi — oktoober 2026

Veebisaidid järjestatud kuuajalise Domain Rating'u kasvu järgi.

Koht
Veebisait
1
magnitudle.com
Magnitudle | Hinda kujuteldamatut
2916+13296,02202026-03-02
2
cleanthegolfyard.wiki
Puhasta Golfi Hoovi Vikipeedia: Koodid, Uuendused ja Juhend
4533+1245902026-07-24
3
speedstarsunblocked.net
Speed Stars blokeeringuta | Mängi nüüd veebis tasuta!
3726+11373002025-06-24
4
tomodachi-life.net
2026 Tomodachi Life saare juhend ja tööriistad
4738+947002026-06-08
5
thewonderfulpuppetcircus.org
Imeline Nuku Tsirkus - Mängi Veebis Tasuta
4638+8461702026-08-23
6Rohkem avamiseks2719+82702026-07-14
7Rohkem avamiseks125+71202023-12-18
8Rohkem avamiseks4538+745002026-07-01
9Rohkem avamiseks4033+74002025-03-19
10Rohkem avamiseks2619+72602026-06-09
11Rohkem avamiseks6660+66602025-09-10
12Rohkem avamiseks3226+63202021-07-11
13Rohkem avamiseks2620+626002025-10-09
14Rohkem avamiseks2216+622002026-04-21
15Rohkem avamiseks6257+56202026-03-21
16Rohkem avamiseks2318+52302025-08-04
17Rohkem avamiseks2318+523002025-12-02
18Rohkem avamiseks127+512002025-08-10
19Rohkem avamiseks95+49002025-11-25
Kokku: 19, Näidatakse: 19
Edetabeli märkused
Juurdepääsutasemed
1

Laiendus puudub: näitab 5 täielikku domeeni. Teised read paluvad kasutajatel laiendus installida.

2

Laienduse kasutaja: näitab 20 täielikku domeeni. Teised read paluvad kasutajatel uuendada VIP-iks.

3

VIP-kasutaja: avab täieliku edetabeli, täpsed mõõdikud, ekspordiaruanded ja üksikasjaliku juurdepääsu.

Lukustatud andmed
A

Lukustatud read tagastavad ainult järgu ja nähtavad mõõdikud. Tegelikke domeene, linke ja kirjeldusi ei tagastata.

B

Nähtavad tasuta domeenid on fikseeritud loa alusel iga kuu, mitte ei laiene sorteerimise või arhiivi vahetamise kaudu.

C

VIP-kasutajad ei vaja brauserilaiendust ja saavad otse liikmetaseme juurdepääsu.

Seotud saidi signaalid
AdSense'i saidid

Hinnanguline sihtsaidi ads.txt-s olevate väljaandja ID-de põhjal, et tuua esile teisi saite, mis võivad jagada sama omanikku. Pole reaalajas; ainult viitamiseks.

Google Adsi saidid

Hinnanguline Google Adsi läbipaistvuse andmete põhjal, sobitades viimase aasta jooksul sama reklaamija poolt reklaamitud saite. Ainult viitamiseks.