Tasuta kiiremini kasvavad veebisaidid Domain Rating'u järgi — oktoober 2026

Avasta veebisaidid, mis kasvatavad SEO autoriteeti kõige kiiremini. Uuri Tasuta veebisaite, mis on järjestatud domeeni reitingu kasvu järgi.

Edetabeli veebisaidid
66
Maksimaalne Domain Ratingu kasv
+57
Kõrgeim Domain Rating
77
Installige laiendus, et kuvada rohkem veebisaite

Viimased kuud hoiavad enamikku veebisaitidest anonüümsete külastajate jaoks lukus. Installige brauserilaiendus, et kuvada kuni 20 veebisaiti.

Rohkem avamiseks

Tasuta kiiremini kasvavad veebisaidid Domain Rating'u järgi — oktoober 2026

Veebisaidid järjestatud kuuajalise Domain Rating'u kasvu järgi.

Koht
Veebisait
1
bratgen.io
Brat generaator: Looge kohandatud Brati teksti, pilte ja muud veebis!
507+4350102025-12-19
2
wheelofnames.io
Nimede Ratas | Tasuta Veebipõhine Ratasegaja
323+2932002026-06-15
3
aiadventchallenge.com
AI Advendikalender – Õpi AI oskusi iga päev
264+2226002025-11-07
4
rareui.com
Rare UI — haruldased animeeritud Reacti komponendid
3113+1831002026-07-08
5
kuaivideosdownloader.com
Kuaishou videote allalaadija | Veepildita Kwai videod 4K-s
225+1722102026-01-07
6Rohkem avamiseks193+161902025-12-24
7Rohkem avamiseks4227+154200-
8Rohkem avamiseks227+152202025-03-17
9Rohkem avamiseks3218+143202014-09-04
10Rohkem avamiseks239+142302026-06-03
11Rohkem avamiseks4027+134002026-05-11
12Rohkem avamiseks229+132202020-10-25
13Rohkem avamiseks5240+1252002026-04-08
14Rohkem avamiseks4533+124502026-07-24
15Rohkem avamiseks208+122002025-12-07
16Rohkem avamiseks143+111402026-08-18
17Rohkem avamiseks4635+1146002026-02-25
18Rohkem avamiseks4433+114402025-11-24
19Rohkem avamiseks2110+1121002026-08-27
20Rohkem avamiseks111+1011002026-07-29
Kokku: 66, Näidatakse: 20
Edetabeli märkused
Juurdepääsutasemed
1

Laiendus puudub: näitab 5 täielikku domeeni. Teised read paluvad kasutajatel laiendus installida.

2

Laienduse kasutaja: näitab 20 täielikku domeeni. Teised read paluvad kasutajatel uuendada VIP-iks.

3

VIP-kasutaja: avab täieliku edetabeli, täpsed mõõdikud, ekspordiaruanded ja üksikasjaliku juurdepääsu.

Lukustatud andmed
A

Lukustatud read tagastavad ainult järgu ja nähtavad mõõdikud. Tegelikke domeene, linke ja kirjeldusi ei tagastata.

B

Nähtavad tasuta domeenid on fikseeritud loa alusel iga kuu, mitte ei laiene sorteerimise või arhiivi vahetamise kaudu.

C

VIP-kasutajad ei vaja brauserilaiendust ja saavad otse liikmetaseme juurdepääsu.

Seotud saidi signaalid
AdSense'i saidid

Hinnanguline sihtsaidi ads.txt-s olevate väljaandja ID-de põhjal, et tuua esile teisi saite, mis võivad jagada sama omanikku. Pole reaalajas; ainult viitamiseks.

Google Adsi saidid

Hinnanguline Google Adsi läbipaistvuse andmete põhjal, sobitades viimase aasta jooksul sama reklaamija poolt reklaamitud saite. Ainult viitamiseks.