SaaS kiiremini kasvavad veebisaidid Domain Rating'u järgi — oktoober 2026

Avasta veebisaidid, mis kasvatavad SEO autoriteeti kõige kiiremini. Uuri SaaS veebisaite, mis on järjestatud domeeni reitingu kasvu järgi.

Edetabeli veebisaidid
39
Maksimaalne Domain Ratingu kasv
+57
Kõrgeim Domain Rating
77
Installige laiendus, et kuvada rohkem veebisaite

Viimased kuud hoiavad enamikku veebisaitidest anonüümsete külastajate jaoks lukus. Installige brauserilaiendus, et kuvada kuni 20 veebisaiti.

Rohkem avamiseks

SaaS kiiremini kasvavad veebisaidid Domain Rating'u järgi — oktoober 2026

Veebisaidid järjestatud kuuajalise Domain Rating'u kasvu järgi.

Koht
Veebisait
1
whispertranscribe.ai
Whisper Transcribe AI – teisendage heli kiiresti täpseks tekstiks
355+3135072025-11-18
2
amyfoodjournal.com
Amy Food Journal – Lihtne ja intuitiivne kalorite jälgimine
3717+2037002025-10-07
3
harmony.ai
Harmony AI | Anna oma ettevõttele hääl, mis võidab tehinguid.
5841+1758082017-12-16
4
openlux.ai
OpenLux — Kiire, usaldusväärne tehisintellekti API värav
5336+1753002026-06-13
5
notebooklmremover.com
NotebookLM vesimärgi eemaldaja
193+1619802025-12-24
6Rohkem avamiseks3722+15372025-11-15
7Rohkem avamiseks219+122102026-01-08
8Rohkem avamiseks5241+1152002026-05-07
9Rohkem avamiseks3221+1132002026-05-19
10Rohkem avamiseks5242+105202019-10-29
11Rohkem avamiseks5141+1051002026-02-23
12Rohkem avamiseks112+911002025-10-05
13Rohkem avamiseks4233+94202017-10-05
14Rohkem avamiseks2516+925002026-07-28
15Rohkem avamiseks91+89002026-07-17
16Rohkem avamiseks5951+859002023-01-06
17Rohkem avamiseks4335+843002023-11-09
18Rohkem avamiseks3931+839002026-02-16
19Rohkem avamiseks2517+82502006-08-18
20Rohkem avamiseks1810+818002026-03-02
Kokku: 39, Näidatakse: 20
Edetabeli märkused
Juurdepääsutasemed
1

Laiendus puudub: näitab 5 täielikku domeeni. Teised read paluvad kasutajatel laiendus installida.

2

Laienduse kasutaja: näitab 20 täielikku domeeni. Teised read paluvad kasutajatel uuendada VIP-iks.

3

VIP-kasutaja: avab täieliku edetabeli, täpsed mõõdikud, ekspordiaruanded ja üksikasjaliku juurdepääsu.

Lukustatud andmed
A

Lukustatud read tagastavad ainult järgu ja nähtavad mõõdikud. Tegelikke domeene, linke ja kirjeldusi ei tagastata.

B

Nähtavad tasuta domeenid on fikseeritud loa alusel iga kuu, mitte ei laiene sorteerimise või arhiivi vahetamise kaudu.

C

VIP-kasutajad ei vaja brauserilaiendust ja saavad otse liikmetaseme juurdepääsu.

Seotud saidi signaalid
AdSense'i saidid

Hinnanguline sihtsaidi ads.txt-s olevate väljaandja ID-de põhjal, et tuua esile teisi saite, mis võivad jagada sama omanikku. Pole reaalajas; ainult viitamiseks.

Google Adsi saidid

Hinnanguline Google Adsi läbipaistvuse andmete põhjal, sobitades viimase aasta jooksul sama reklaamija poolt reklaamitud saite. Ainult viitamiseks.