Snelstgroeiende Freemium-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Ontdek websites die het snelst SEO-autoriteit winnen. Bekijk Freemium websites gerangschikt op Domain Rating winst.

Ranglijst websites
14
Maximale Domain Rating groei
+57
Hoogste Domain Rating
77
Installeer de extensie om meer websites te tonen

Recente maanden houden de meeste websites vergrendeld voor anonieme bezoekers. Installeer de browser-extensie om maximaal 20 websites te tonen.

Meer ontgrendelen

Snelstgroeiende Freemium-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Websites gesorteerd op maandelijkse toename van Domain Rating.

Rang
Website
13921+1839002024-03-03
24633+1346002025-09-15
3
menuforma.com
QR Menu, Bezorging & Online Bestellen | MenuForma
5241+1152002026-05-07
4
omniflash.net
Google Omni Flash - Gratis AI Video Generator Online
3221+1132002026-05-19
5
sonilo.com
Sonilo: AI-muziek en geluidseffecten voor je video's
5242+1052012019-10-29
6Meer ontgrendelen4233+94202017-10-05
7Meer ontgrendelen134+91302022-08-16
8Meer ontgrendelen91+89002026-07-17
9Meer ontgrendelen2517+82502006-08-18
10Meer ontgrendelen2922+72902024-10-31
11Meer ontgrendelen2518+725002025-09-21
12Meer ontgrendelen5348+553002026-01-30
13Meer ontgrendelen3732+537002026-03-26
14Meer ontgrendelen2722+527002026-04-05
Totaal: 14, Tonen: 14
Notities over ranglijst
Toegangsniveaus
1

Geen extensie: toont 5 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om de extensie te installeren.

2

Extensiegebruiker: toont 20 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om te upgraden naar VIP.

3

VIP-gebruiker: ontgrendelt de volledige rangschikking, nauwkeurige statistieken, exportrapporten en detailtoegang.

Vergrendelde gegevens
A

Geblokkeerde rijen retourneren alleen rang en zichtbare statistieken. Echte domeinen, links en beschrijvingen worden niet geretourneerd.

B

Zichtbare gratis domeinen zijn per maand vastgelegd door permissie, niet uitgebreid door sortering of archiefwisseling.

C

VIP-gebruikers hebben de browserextensie niet nodig en ontvangen direct toegang op ledenniveau.

Gerelateerde sitesignalen
AdSense Sites

Schatting op basis van uitgever-ID's in de ads.txt van de doelwebsite om andere websites te tonen die mogelijk dezelfde eigenaar hebben. Niet realtime; alleen ter referentie.

Google Ads Sites

Schatting op basis van Google Ads Transparantiegegevens door websites te matchen die in het afgelopen jaar door dezelfde adverteerder werden gepromoot. Alleen ter referentie.