Snelstgroeiende SaaS-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Ontdek websites die het snelst SEO-autoriteit winnen. Bekijk SaaS websites gerangschikt op Domain Rating winst.

Ranglijst websites
38
Maximale Domain Rating groei
+57
Hoogste Domain Rating
77
Installeer de extensie om meer websites te tonen

Recente maanden houden de meeste websites vergrendeld voor anonieme bezoekers. Installeer de browser-extensie om maximaal 20 websites te tonen.

Meer ontgrendelen

Snelstgroeiende SaaS-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Websites gesorteerd op maandelijkse toename van Domain Rating.

Rang
Website
1
whispertranscribe.ai
Whisper Transcribe AI – Converteer Audio Snel naar Nauwkeurige Tekst
355+31072025-11-18
2
amyfoodjournal.com
Amy Food Journal — Eenvoudig en intuïtief calorieën bijhouden
3717+20002025-10-07
3
harmony.ai
Harmony AI | Geef uw bedrijf een stem die deals wint.
5841+17082017-12-16
45336+17002026-06-13
5
notebooklmremover.com
Gratis NotebookLM Watermerk Verwijderaar
193+16802025-12-24
6Meer ontgrendelen3722+15-2025-11-15
7Meer ontgrendelen219+12-02026-01-08
8Meer ontgrendelen5241+11-002026-05-07
9Meer ontgrendelen3221+11-002026-05-19
10Meer ontgrendelen5242+10-02019-10-29
11Meer ontgrendelen5141+10-002026-02-23
12Meer ontgrendelen112+9-002025-10-05
13Meer ontgrendelen4233+9-02017-10-05
14Meer ontgrendelen2516+9-002026-07-28
15Meer ontgrendelen91+8-002026-07-17
16Meer ontgrendelen5951+8-002023-01-06
17Meer ontgrendelen4335+8-002023-11-09
18Meer ontgrendelen2517+8-02006-08-18
19Meer ontgrendelen1810+8-002026-03-02
20Meer ontgrendelen4639+7-002026-03-04
Totaal: 38, Tonen: 20
Notities over ranglijst
Toegangsniveaus
1

Geen extensie: toont 5 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om de extensie te installeren.

2

Extensiegebruiker: toont 20 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om te upgraden naar VIP.

3

VIP-gebruiker: ontgrendelt de volledige rangschikking, nauwkeurige statistieken, exportrapporten en detailtoegang.

Vergrendelde gegevens
A

Geblokkeerde rijen retourneren alleen rang en zichtbare statistieken. Echte domeinen, links en beschrijvingen worden niet geretourneerd.

B

Zichtbare gratis domeinen zijn per maand vastgelegd door permissie, niet uitgebreid door sortering of archiefwisseling.

C

VIP-gebruikers hebben de browserextensie niet nodig en ontvangen direct toegang op ledenniveau.

Gerelateerde sitesignalen
AdSense Sites

Schatting op basis van uitgever-ID's in de ads.txt van de doelwebsite om andere websites te tonen die mogelijk dezelfde eigenaar hebben. Niet realtime; alleen ter referentie.

Google Ads Sites

Schatting op basis van Google Ads Transparantiegegevens door websites te matchen die in het afgelopen jaar door dezelfde adverteerder werden gepromoot. Alleen ter referentie.