Snelstgroeiende App-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Ontdek websites die het snelst SEO-autoriteit winnen. Bekijk App websites gerangschikt op Domain Rating winst.

Ranglijst websites
12
Maximale Domain Rating groei
+57
Hoogste Domain Rating
77
Installeer de extensie om meer websites te tonen

Recente maanden houden de meeste websites vergrendeld voor anonieme bezoekers. Installeer de browser-extensie om maximaal 20 websites te tonen.

Meer ontgrendelen

Snelstgroeiende App-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Websites gesorteerd op maandelijkse toename van Domain Rating.

Rang
Website
1
amyfoodjournal.com
Amy Food Journal — Eenvoudig en intuïtief calorieën bijhouden
3717+2037002025-10-07
23921+1839002024-03-03
3
sonilo.com
Sonilo: AI-muziek en geluidseffecten voor je video's
5242+1052012019-10-29
42617+926002018-10-22
5
arcavoya.com
Arcavoya — Gratis AI Tarotlezing, in Gesprek
101+910002026-06-30
6Meer ontgrendelen2518+725002026-04-19
7Meer ontgrendelen103+71002026-05-06
8Meer ontgrendelen5246+65202020-07-23
9Meer ontgrendelen2620+626002025-10-09
10Meer ontgrendelen159+615002025-12-29
11Meer ontgrendelen2520+52502025-12-30
12Meer ontgrendelen2318+523002026-02-27
Totaal: 12, Tonen: 12
Notities over ranglijst
Toegangsniveaus
1

Geen extensie: toont 5 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om de extensie te installeren.

2

Extensiegebruiker: toont 20 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om te upgraden naar VIP.

3

VIP-gebruiker: ontgrendelt de volledige rangschikking, nauwkeurige statistieken, exportrapporten en detailtoegang.

Vergrendelde gegevens
A

Geblokkeerde rijen retourneren alleen rang en zichtbare statistieken. Echte domeinen, links en beschrijvingen worden niet geretourneerd.

B

Zichtbare gratis domeinen zijn per maand vastgelegd door permissie, niet uitgebreid door sortering of archiefwisseling.

C

VIP-gebruikers hebben de browserextensie niet nodig en ontvangen direct toegang op ledenniveau.

Gerelateerde sitesignalen
AdSense Sites

Schatting op basis van uitgever-ID's in de ads.txt van de doelwebsite om andere websites te tonen die mogelijk dezelfde eigenaar hebben. Niet realtime; alleen ter referentie.

Google Ads Sites

Schatting op basis van Google Ads Transparantiegegevens door websites te matchen die in het afgelopen jaar door dezelfde adverteerder werden gepromoot. Alleen ter referentie.