Snelstgroeiende nieuwe Gratis-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Ontdek websites die het snelst SEO-autoriteit winnen. Bekijk nieuwe Gratis websites geregistreerd in de afgelopen 3 maanden, gerangschikt op Domain Rating winst.

Ranglijst websites
35
Maximale Domain Rating groei
+85
Hoogste Domain Rating
85
Installeer de extensie om meer websites te tonen

Recente maanden houden de meeste websites vergrendeld voor anonieme bezoekers. Installeer de browser-extensie om maximaal 20 websites te tonen.

Meer ontgrendelen

Snelstgroeiende nieuwe Gratis-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Nieuwe websites geregistreerd in de afgelopen 3 maanden, gesorteerd op maandelijkse toename van Domain Rating.

Rang
Website
1141+14002026-08-17
2
mypctester.com
Mijn PC Tester – Gratis Online Toetsenbord/Muis/Monitor Testen
143+11702026-08-18
3
iptvplaylist.app
Openbare IPTV Playlijstdirectory & Gratis M3U Tools
2110+11002026-08-27
4
thewonderfulpuppetcircus.org
Het Wonderlijke Poppencircus - Speel Gratis Online
4638+81702026-08-23
5
iptv-org.pro
iptv-org pro | Publieke tv-kanaalgids
1911+8002026-08-27
6Meer ontgrendelen138+5-002026-08-14
7Meer ontgrendelen3128+3-02026-08-04
8Meer ontgrendelen2724+3-02026-08-24
9Meer ontgrendelen1714+3-002026-08-25
10Meer ontgrendelen1714+3-02026-08-19
11Meer ontgrendelen129+3-02026-08-07
12Meer ontgrendelen118+3-02026-08-12
13Meer ontgrendelen74+3-02026-08-13
14Meer ontgrendelen7674+2-02026-08-08
15Meer ontgrendelen3937+2-02026-08-06
16Meer ontgrendelen2624+2-02026-08-11
17Meer ontgrendelen2018+2-02026-08-15
18Meer ontgrendelen75+2-002026-08-28
19Meer ontgrendelen64+2-02026-08-06
20Meer ontgrendelen31+2-02026-08-22
Totaal: 35, Tonen: 20
Notities over ranglijst
Toegangsniveaus
1

Geen extensie: toont 5 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om de extensie te installeren.

2

Extensiegebruiker: toont 20 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om te upgraden naar VIP.

3

VIP-gebruiker: ontgrendelt de volledige rangschikking, nauwkeurige statistieken, exportrapporten en detailtoegang.

Vergrendelde gegevens
A

Geblokkeerde rijen retourneren alleen rang en zichtbare statistieken. Echte domeinen, links en beschrijvingen worden niet geretourneerd.

B

Zichtbare gratis domeinen zijn per maand vastgelegd door permissie, niet uitgebreid door sortering of archiefwisseling.

C

VIP-gebruikers hebben de browserextensie niet nodig en ontvangen direct toegang op ledenniveau.

Gerelateerde sitesignalen
AdSense Sites

Schatting op basis van uitgever-ID's in de ads.txt van de doelwebsite om andere websites te tonen die mogelijk dezelfde eigenaar hebben. Niet realtime; alleen ter referentie.

Google Ads Sites

Schatting op basis van Google Ads Transparantiegegevens door websites te matchen die in het afgelopen jaar door dezelfde adverteerder werden gepromoot. Alleen ter referentie.