Snelstgroeiende nieuwe Tool-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Ontdek websites die het snelst SEO-autoriteit winnen. Bekijk nieuwe Tool websites geregistreerd in de afgelopen 3 maanden, gerangschikt op Domain Rating winst.

Ranglijst websites
28
Maximale Domain Rating groei
+85
Hoogste Domain Rating
85
Installeer de extensie om meer websites te tonen

Recente maanden houden de meeste websites vergrendeld voor anonieme bezoekers. Installeer de browser-extensie om maximaal 20 websites te tonen.

Meer ontgrendelen

Snelstgroeiende nieuwe Tool-websites op basis van Domain Rating — oktober 2026

Nieuwe websites geregistreerd in de afgelopen 3 maanden, gesorteerd op maandelijkse toename van Domain Rating.

Rang
Website
1141+14002026-08-17
2
mypctester.com
Mijn PC Tester – Gratis Online Toetsenbord/Muis/Monitor Testen
143+11702026-08-18
3176+11002026-08-20
4
verityvoicechanger.com
Verity Voice Changer — Zet audio of tekst om in Verity-stem
82+6002026-08-17
5
videotextremover.org
Video Tekst Verwijderaar — Verwijder Ondertiteling & Watermerk uit Video
2824+4002026-08-25
6Meer ontgrendelen2117+4-002026-08-28
7Meer ontgrendelen84+4-002026-08-13
8Meer ontgrendelen41+3-02026-08-05
9Meer ontgrendelen3128+3-02026-08-04
10Meer ontgrendelen2219+3-002026-08-20
11Meer ontgrendelen7674+2-02026-08-08
12Meer ontgrendelen3937+2-02026-08-06
13Meer ontgrendelen2927+2-002026-08-01
14Meer ontgrendelen2321+2-002026-08-24
15Meer ontgrendelen1513+2-002026-08-12
16Meer ontgrendelen5655+1-002026-08-20
17Meer ontgrendelen5251+1-002026-08-11
18Meer ontgrendelen2827+1-002026-08-27
19Meer ontgrendelen2726+1-002026-08-19
20Meer ontgrendelen2423+1-002026-08-12
Totaal: 28, Tonen: 20
Notities over ranglijst
Toegangsniveaus
1

Geen extensie: toont 5 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om de extensie te installeren.

2

Extensiegebruiker: toont 20 volledige domeinen. Andere rijen vragen gebruikers om te upgraden naar VIP.

3

VIP-gebruiker: ontgrendelt de volledige rangschikking, nauwkeurige statistieken, exportrapporten en detailtoegang.

Vergrendelde gegevens
A

Geblokkeerde rijen retourneren alleen rang en zichtbare statistieken. Echte domeinen, links en beschrijvingen worden niet geretourneerd.

B

Zichtbare gratis domeinen zijn per maand vastgelegd door permissie, niet uitgebreid door sortering of archiefwisseling.

C

VIP-gebruikers hebben de browserextensie niet nodig en ontvangen direct toegang op ledenniveau.

Gerelateerde sitesignalen
AdSense Sites

Schatting op basis van uitgever-ID's in de ads.txt van de doelwebsite om andere websites te tonen die mogelijk dezelfde eigenaar hebben. Niet realtime; alleen ter referentie.

Google Ads Sites

Schatting op basis van Google Ads Transparantiegegevens door websites te matchen die in het afgelopen jaar door dezelfde adverteerder werden gepromoot. Alleen ter referentie.