Hurtigst voksende SaaS-websteder efter Domain Rating — oktober 2026

Opdag hjemmesider, der hurtigst vinder SEO-autoritet. Udforsk SaaS hjemmesider rangeret efter Domain Rating-stigning.

Leaderboard websites
36
Maksimal Domain Rating-vækst
+57
Højeste Domain Rating
77
Installer udvidelsen for at vise flere websteder

De seneste måneder holder de fleste websteder låst for anonyme besøgende. Installer browserudvidelsen for at vise op til 20 websteder.

Lås op for mere

Hurtigst voksende SaaS-websteder efter Domain Rating — oktober 2026

Websteder sorteret efter månedlig stigning i Domain Rating.

Rang
Website
1
whispertranscribe.ai
Whisper Transcribe AI – Konverter lyd til nøjagtig tekst hurtigt
355+31072025-11-18
2
harmony.ai
Harmony AI | Giv din virksomhed en stemme, der vinder aftaler.
5841+17082017-12-16
3
openlux.ai
OpenLux — Hurtig, Pålidelig AI API Gateway
5336+17002026-06-13
4
notebooklmremover.com
Gratis NotebookLM Vandmærke Fjerner
193+16802025-12-24
5
menuforma.com
QR-menu, levering og online bestilling | MenuForma
5241+11002026-05-07
6Lås op for mere3221+11-002026-05-19
7Lås op for mere5242+10-02019-10-29
8Lås op for mere112+9-002025-10-05
9Lås op for mere4233+9-02017-10-05
10Lås op for mere2516+9-002026-07-28
11Lås op for mere91+8-002026-07-17
12Lås op for mere4335+8-002023-11-09
13Lås op for mere2517+8-02006-08-18
14Lås op for mere4639+7-002026-03-04
15Lås op for mere2215+7-002019-08-15
16Lås op for mere169+7-002026-03-06
17Lås op for mere5347+6-02025-03-09
18Lås op for mere5145+6-02025-08-15
19Lås op for mere2822+6-02025-09-05
20Lås op for mere2014+6-002025-10-03
Total: 36, Viser: 20
Noter om rangering
Adgangsniveauer
1

Ingen udvidelse: viser 5 fulde domæner. Andre rækker beder brugere om at installere udvidelsen.

2

Udvidelsesbruger: viser 20 fulde domæner. Andre rækker beder brugere om at opgradere til VIP.

3

VIP-bruger: låser op for fuld rangering, præcise målinger, eksport af rapporter og detaljeret adgang.

Låste data
A

Låste rækker returnerer kun rangering og synlige målinger. Rigtige domæner, links og beskrivelser returneres ikke.

B

Synlige gratis domæner er faste efter tilladelse for hver måned, ikke udvidet gennem sortering eller arkivskift.

C

VIP-brugere behøver ikke browserudvidelsen og får direkte adgang på medlemsniveau.

Relaterede websignal
AdSense-websider

Estimeret ud fra udgiver-ID'er i websitets ads.txt for at vise andre websteder, der muligvis deler samme ejer. Ikke i realtid; kun til reference.

Google Ads-websider

Estimeret ud fra Google Ads Transparency-data ved at matche websteder, der er promoveret af samme annoncør inden for det seneste år. Kun til reference.